بازدید مدیران روابط عمومی های استان فارس از چهار مجموعه تولیدی در شهرک صنعتی بزرگ شیراز

مدیران روابط عمومی‌های استان فارس از مجموعه‌های تولیدی و دانش بنیان استان در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرک صنعتی بزرگ شیراز، در راستای این بازدیدها ازمجموعه‌های گروه مبلمان اداری و خانگی دکوران، صنایع غذایی گلپونه شیراز کهن  ، شرکت صنایع غذایی مینو فارس و مجتمع چاپ دنیا شیراز که به همت شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها و روابط عمومی استانداری فارس و به میزبانی شهرک صنعتی بزرگ شیراز صورت گرفت، بازدید به عمل آمد.

مدیر اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس در این بازدید گفت: با توجه به نامگذاری سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی و همچنین برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته جهت اهتمام ورزیدن و نقش‌آفرینی، مدیران محترم روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی که چشم، گوش، زبان و قلب تپنده دستگاه‌های اجرایی هستند را باید به شرکت‌های تولیدی بیاوریم و میان صنعت، تولید، اشتغال و دستگاه های اجرایی فضایی مردمی‌تر ایجاد کنیم.

بستام افزود: هدف از این کار  این است عزیزان دستگاه‌های اجرایی نسبت به حمایت ورزیدن از تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرینی است اهتمام ویژه داشته باشند و از آن سمت با توانایی و دستاوردهایی که توسط شرکت‌ها ایجاد شده است، این تجربیات از نزدیک مشاهده و به صورت الگو معرفی گردد.

وی افزود: این بازدیدها به جهت روند نامگذاری شعار سال؛ تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین و همچنین با توجه به اقدامات و فعالیت های که دولت در راستای مردمی‌سازی یارانه‌ها و همچنین عادلانه کردن یارانه انجام می‌دهد انجام می‌شود.

مدیر اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس ادامه داد: از دیگر اهداف این بازدیدها این است که دستگاه‌های اجرایی عرض خسته ‌نباشید به فرماندهانی که با تمام مشکلات، سختی‌ها و زحمات در جهاد اقتصادی مشغول جهاد، فعالیت و کارآفرینی هستند داشته باشیم.

بسطام افزود: در مرحله دوم این بازدیدها نکات، مسائل، معضلاتی که شرکت‌ها داشته باشند را می شنویم و در حد وسعمان برای حل آن‌ها سعی می‌کنیم؛ در ادارات نیز هر کدام از روابط عمومی‌ها باید به نوعی موجب ارتباطات بیشتر شرکت‌ها با نهادها شوند.

در پایان این بازدید روابط عمومی های دستگاه های اجرایی با فن بازار منطقه‌ای استان فارس که زیر نظر معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و با تولیت شرکت شهرک های صنعتی فارس اس و وظیفه شناسایی و رفع نیازهای فناورانه واحد های صنعتی و بازاریابی فروش محصولات دانش بنیان را دارد، آشنا شدند .