افتتاح خط تولید سورتینگ ، شستشو و بسته بندی خرما شرکت مینو فارس

00:

به گزلرش روابط عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز خط تولید سورتینگ ، شستشو و بسته بندی خرما شرکت مینو فارس با حضور جانشین فرمانده سپاه فجر در امور اقشار، رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان فارس،مدیرعامل و هیپت مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز و فرمانده کلانتری پل فسا و جمعی از صنعتگران افتتاح شد.

 مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس با اشاره به ظرفیت قابل توجه تولید محصولات خرما در این شرکت، تصریح کرد: شرکت صنایع غذایی مینو فارس به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان مشتقات خرما در کشور، بر پایه مطالعات کارشناسی و امکان‌سنجی بازار مصرف، با ورود به حوزه سورتینگ و بسته‌بندی خرما، سبد محصولات متنوع و پرطرفدار خود را تکمیل کرده است.

دکتر خان‌صنمی افزود: در این خط فرآوری، مرغوب‌ترین خرمای دسترنج کشاورزان ایرانی، پس از انجام سورتینگ و فرآوری بهداشتی، در بسته‌های ۶۵۰ گرمی، ۸۵۰ گرمی و ۱۲۰۰ گرمی روانه بازار مصرف خواهد شد و بالغ بر 15 نفر اشتغال زایی مستقیم دارد.

وی افرود:ما در سال های گذشته با بهره‌گیری از خطوط تولید پیشرفته، محصولات سلامت‌محور پودر خرما، عسل خرما، قند مایع خرما و شربت خرما را عرضه کرده ایم و توانسته ایم محصولات متنوعی را از خرما فرآوری و به بازار عرضه نماییم. همچنین محصولات سلامت‌محور شرکت صنایع غذایی مینو فارس با کسب استانداردهای بین‌المللی، علاوه بر ایران، هم‌اکنون در فروشگاه‌های آمریکا، اروپا و کشورهای خاورمیانه نیز در حال عرضه بوده و توانسته است جایگاه مطلوبی را در میان مصرف‌کنندگان از آن خود نماید.