جلسه پرسنل انتظامات شهرک صنعتی بزرگ شیراز با مدیر عامل شرکت خدماتی

به گزارش روابط عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز، انتظامات و نگهبانان شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز صبح  امروز در جلسه ای صمیمانه با رعایت پروتکل های بهداشتی با مدیرعامل شرکت خدماتی گفت و گو کردند.

حامد رضا زردشت با اشاره به جایگاه خطیر و ارزشمند نگهبانان درشهرک صنعتی بزرگ شیراز گفت: کار انتظامات شبانه روزی و طاقت فرساست و هیات مدیره به این امر واقف است و از هر گونه اقدامی جهت حمایت و تقدیر از زحمات همکاران این بخش حمایت می کند.

وی حساسیت خاص وضعیت صنعت را مورد اشاره قرار داد و ابراز داشت: در شهرک صنعتی بزرگ شیراز، امنیت حرف اول را می زند و انتظامات شهرک حافظ امنیت صنعتگران و واحد های مستقر در شهرک هستند.
مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز در ادامه گفت: با توجه به گستردگی شهرک صنعتی بزرگ شیراز تردد زیاد، عملکرد انتظامات شهرک صنعتی بزرگ شیراز باید به گونه ای باشد که شأن صنعتگران از نظر نظم و امنیت حفظ شود.

وی افزود: با تلاش های شما عزیزان باید بتوانیم دست سارقان را از این شهرک قطع کنیم و تا پای جان حافظ مال و اموال صنعتگران باشیم.

در این جلسه چند نفر از انتظامات شهرک صنعتی بزرگ شیراز به بیان نظرات و پیشنهاد های خود در جهت ارتقای جایگاه انتظامات شهرک صنعتی بزرگ شیراز پرداختند.

انتظامات شهرک